вторник, 25 марта 2014 г.

Модуль 11. Рефлексія

З усього того, чому я навчалася  на цьому тренінгу, на мою думку, найефективнішим для навчання моїх учнів буде більш поглиблене використання інтернет технологій, працювати у парах, групах та використання обговорення рефлексії всього пройденого матералу.

Модуль 10. Рефлексія

На даному модулі ми побували в ролі фасилітатора в навчанні учнів за методом проектів, а саме, правильно розподіляти час роботи, ніколи не говорити в спину учням, не допомагати учням діями, а спонукати та спрямовувати їх на самостійний пошук способів вирішення проблемних питань, вміти не заважати учням в процесі їх діяльності, вчасно підбадьорити та вміло сформулювати пораду. Цікавим моментом у сприянні виконанню навчальних процесів є створення своєрідного шаблону з підказками для оформлення учнями проекту, що дає можливість учням детальніше зрозуміти процес роботи.

Модуль 9. Рефлексія

В цьому модулі я дізналась як диференціювати навчальне середовище і створювати шаблони завдань і оцінювання для учнів з різними навчальними потребами.

Модуль 8. Рефлексія

Модуль 8 допоміг мені обдумати, що означає «оцінювання, зосереджене на потребах учнів», а саме:
 - обговорили ідеї із залучення учнів до процесу оцінювання;
-  проаналізували з колегами, як самі проводимо оцінювання;
-  доопрацювали плани оцінювання;
Розібрали як можна ефективно використовувати інформаційно-комунікаційні технології для підтримки та оцінювання процесу навчання учнів.

Модуль 7. Рефлексія

У модулі 7 ми помінялися ролями вчитель-учень. Для ефективного використовувати інформаційно-комунікаційні технології для підтримки та оцінювання процесу навчання учнів спочатку треба проаналізувати сильні і слабкі сторони  змісту та навчальних цілей. Мною було створено учнівський блог та буклет. Думаю, що вони стали початком у великій роботі.

Модуль 6. Рефлексія

Цей модуль допоміг мені поміркувати про те, які зміни може внести використання сервісів Веб 2.0 щодо спілкування та співпраці у навчання моїх учнів, а саме: електронна пошта, чати, миттєві повідомлення, передавання голосу через Інтернет дозволяють учням спілкуватися з партнерами з різних країн світу через Інтернет. Блоги, вікі та онлайн-документи для спільного редагування дозволяють учням співпрацювати в проектах завдяки тому, що учні діляться своїми роботами та коментують роботи інших в режимі онлайн.

Модуль 5. Рефлексія

В цьому модулі я ознайомилася з поняттям авторського права.  Переглянула навчальні презентації про авторські права, які згодом потрібно буде продемонструвати учням.  Також я дізналась як оформлювати список використаних джерел. Ознайомилась з різними варіантами пошуку інформації в Інтернеті.

Модуль 4. Рефлексія

Цей модуль допоміг мені  обдумати оцінювання учнів в проекті.:
Як  спланувати формуюче оцінювання, що виявляє навчальні потреби учнів?
Які в умовах особистісно-орієнтованого навчання спланувати оцінювання учнів, яке буде відбуватися постійно впродовж виконання учнями проекту?
Я зрозуміла, що оцінювання навчальних проектів має:
  1. здійснюватися протягом всього навчального процесу; 
  2. оцінювати важливі цілі проекту; 
  3. залучати учнів до процесу оцінювання; 
  4. використовувати різні стратегії оцінювання

Модуль 3. Рефлексія

Цей модуль допоміг мені з’ясувати, як можна використати навчальні дослідження в проектах та зрозуміти призначення. Основних запитань проекту, а саме суть ключові, тематичні та змістовні.

Модуль 2. Рефлексія

У цьому модулі я навчилася засобами пошукової системи google створювати власний блог, додавати до нього публікації та редагувати їх. Також я опанувала можливості вставки зображень до блогу. Робота у блозі не здалася мені складною, якщо виконувати всі рекомендації blogger, то можна легко справитися з поставленою метою.

Модуль 1. Рефлексія

У цьому модулі я навчилася засобами пошукової системи google створювати власний блог, додавати до нього публікації та редагувати їх. Також я опанувала можливості вставки зображень до блогу. Робота у блозі не здалася мені складною, якщо виконувати всі рекомендації blogger, то можна легко справитися з поставленою метою.

Мої очікування

Підвищити професійний рівень. Навчитися створювати проекти різної тематики, які в майбутньому я зможу використовувати на уроках.  Маю надію, що пройшовши курси "Навчання за програмою Intel" мені простіше та легше буде це робити.